Alırken Kazan, Satarken Kazan

Vectis Red Organik Gübre 200 gr (#vectisred01)

405,00 TL
 • Kdv Dahil 405,00 TL
 • Kdv Hariç 405,00 TL
 • Vectis Red Organik Gübre :Vectis Red, Vectis Blue ile ayni içerik değerlerine sahiptir. Vectis Blue dogal bir maya fermantasyonu sürecinde oluşan katı forma dönüştürülmüş aminoasit li organik gübredir. Oluşum sürecinde dışarıdan müdahale edilmez. Vectis Red'in Vectis Blue'dan ayıran özelliği aminoasit değerlerinin tekil ilavesi ile belirli formlardaki aminoasit çeşitlerini ihtiva etmesi ve bu yorgunluktan kalan formasyon boşluklarının yüksek aktiveteli özel katkılar ile doldurulmasıdır.
  • Vectis Red Organik Gübre

    

   Vectis Red, Vectis Blue ile ayni içerik degerlerine sahiptir.

    

   Vectis Blue dogal bir maya fermantasyonu sürecinde oluşan katı forma donüştürülmüş aminoasitli organik gübredir. Oluşum sürecinde dışarıdan müdahele dilmez.

    

   Vectis Red'in Vectis Blue'dan ayıran özelliği aminoasit değerlerinin tekil ilavesi ile belirli formlardaki aminoasit çeşitlerini ihtiva etmesi ve bu yogunluktan kalan formulasyon boşluklarının yüksek aktiveteli özel katkılar ile doldurulmasıdır.

   Noktasal tercihler ile oluşturulan bu formulasyon bitkinin gelişim sürecinde hızlı tetikleyici özelliğe sahiptir ve 5 gün gibi kısa bir sürede bitki 3-6 cm arasiında büyüme periyoduna girer. Yapraklanma ve yan dallanma için gövdeden yeni filizler getirir.

   Gelişimi hızlı bitkilerde tavsiye edilmemektedir. Büyüme hızını arttıracağından boylanma fazla olacaktır.

   Meyve bahçelerinin uyanma döneminde de kullanımı uygundur.

    

   Bağlarda salkumların daha uzun ve dolu olması; Sürgünlerin hızla uzayıp teli sarması için doğru üründür.

    

   Çilekte hızlı bir yapraklanma ile yeni çiçek flash dökümü saglayacaktır.

    

   Acikalan karpuzda uygulama sonrası hızlıca karpuz meyvelerinin üzerinin yeşil yapraklar ile kapanmasını sağlayıp güneş zararını engelleyecektir.

    

   Saha Notu:

   Kapia ve Macar biberde viruslu agaclarin oldugu seralardaki uygulamalrda asagida goruldugu gibi sadece hastalikli bitkileri gelisim yonunun aksine yakici olarak etkilemis. Hasta surgun uclarini kurutmus ve infekte olmus yapraklari dokmustur. Bu sera icerisinde ki virus e yakalanmis asagi yukari butun agaclarda olmustur. Bu notu olusabilecek bir uygulama sonrasi uretici bilgilendirilmesi ve yorum yapabilmesi icin uretici firma talebi uzerine konmustur

    

   Vectis Red in  virus teki etki sekli supriz bir sonuctur. Iyilestirme yada hasta bitkileri izole etme ozelligi olup olmadigi garantisi yoktur, sureci takip etmekteyiz.

    

    

    

    

   /Users/mehmettatli/Desktop/IMG_0436.JPG

    
    
    
    
    
  • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

  • Yapılan alışverişten aldığı 31 değerlendirmede %68.55 olumlu puan aldı

   Mağaza Performansı
   Ürününüz zamanında kargolandımı ? 22 9
   Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 22 9
   Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 22 9
   Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 19 12
  • Satıcıya Soru Sor
   Mehmet Turan
   Mehmet Turan

   Saksıdaki Domates ve Biberler için toprak uygulaması nasıl olmalı ustam ne kadar suya ne kadar katmamız gerekiyor


   Scheffer
   Scheffer

   5lt suya 1 cay kasini karistirilip sulama suyunda uygulayabilirsiniz. Mumcun ise yanında 1:1:1(dengeli) NPK li bir gübre kullanmanızı tavsiye ederiz.


   Ali Ataseven
   Ali Ataseven

   Aynı gün kargo yazmanıza rağmen hiçbir ürünüm kargoya verilmedi.


   Scheffer
   Scheffer

   Ali Bey, Urunleriniz Aras Kargo ya 1077025048349 takip no ile teslim edilmiş. Bayram sonrası kargodaki yogunluktan sistemsel bir gecikme olmuş olabilir. Urunleriniz sistemde yolda olarak gözüküyor. Yine bir aksilik olacak olur ise 05412341122 nolu telefondan WhatsApp uzerinden yardim alabilirsiniz.


   MEHMET ÜNAL
   ÜNAL

   100 lt suya ne kadar koymamız gerekiyor görseldeki foto anlaşılmıyor.


   Scheffer
   Scheffer

   1 adet Vectis Red 100-150lt suya konulur. Unutmayın ki tetikleyicidir, hızlı gelişim sürecinde N P K uygulamasını bitki türüne göre organize etmeniz gerekir. Örneğin yoncada azot takviyesi, mısırda potasyum, çiçekli tutum olacak bitkide fosfor.


   Samet Baykuş
   Samet Baykuş

   Çilekte bahardan itibaren hangi ürünleri önerirsiniz


   Scheffer
   Scheffer

   Samet Bey, Öncelikle kisin sorunsuz gecmis olması gerekiyor. Söyle ki; Kis suresince azotlu gubrelemeden kacinip, toprak sulama periyodunu toprak tav alma suresine gore ayarlar ve kok Curuklugu mücadelenizi yaparsanız bahar baslangici size çok hızlı donecektir. Fakat sorunlu bir kis surecinden çıkar iseniz ilk tavsiyemiz üstten Fungusit Kalsiyum, damlamadan kok Curuklugu. Bir hafta sonra üstten insektisit uygulaması . Ancak bunlardan sonra bitki yapacaginiz gubrelemeye tepki verecek hale gelebilir. Bahar donemi bitkinin durumu ile birlikte bağlantıya geçerseniz daha çok yardimci oluruz.


   oğuz can uslu
   oğuz can uslu

   Merhabalar;yaprak uygulamasına sera çilek için 100 lt suya ne kadar önerirsiniz? birde ürün stoğa ne zaman gelir. kolay gelsin


   Scheffer
   Scheffer

   Oğuz Bey, ürün stoklara en erken önümüzdeki hafta pazartesi girebilir.


   Ekrem Karaman
   Ekrem Karaman

   Uygulama hakkında bilgi verirmisiniz?


   Scheffer
   Scheffer

   Urun doğalar aktivatörler ve stimulantlar içerir. Ustten uygulama 1 hafta içerisinde hızlı bir gelişim surecini tetikler bitkide ve bu süreç 20-25 gun surer. Iki noktaya dikkat etmeniz gerekli ;* Ustten uyguladıktan sonra acan ciceklere tuturucu özelliği olan bir yaprak gubresi atmanız* Gubrelemsini 20 gun boyunca fosfor agirlikli yapmanız.Bu iki noktaya dikkat ederseniz hızlı hasat hızlı gelişim ve verim artisi ile sureci yönetirsiniz.


   Satıcıya soru sorabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız

   Üye Girişi

  Vectis Red Organik Gübre 200 gr ile Tamamlayıcı Ürünler

  https://www.tarimspot.com/ © 2023 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır