Alırken Kazan, Satarken Kazan
   

Vectis Organik Çiçeklendirici Gübre 500Gr. (#759)

230,00 TL
 • Kdv Dahil 230,00 TL
 • Kdv Hariç 230,00 TL
 • Vectic Organik Çiçeklendirici Gübre: Bitki yi yan dallanmaya teşvik eder.Hızlı yeni sürgün getirir. Çiçek oluşumunda doğrudan etkilidir.
  •  

    

   Not: Vectis analiz degerleri etiket degerlerinden yuksektir. Fakat urun tescillenmesi surecinde yuksek aminoasit orani kabul gormedigi icin tescillenmesi daha dusuk degerlerden olmustur. Sitede olan duzeltme ise etiket degerleri ile beyan arasindaki farkliligin ureticilerimiz tarafindan sorgulanmasidir. Duzeltme, etiket oranlarinin beyanidir. Analiz rapor sonuclari daha yuksektir. 

    

   Urun uretim prosesine ve icerik degerlerine mudahale edilmemistir. Gerekli goruldugu icin sitede urun detay bolumunde ilgili duzeltmeler yapilmistir.

    

    

    

    

   VECTİS ORGANİK ÇİÇEKLENDİRİCİ  GÜBRE 500 GR.

    

   Vectis toz bio aktivatordur. 100% bitkisel orjinlidir.

    

   * Organik Madde 80%

   * Organic Karbon 12%

   * Organik Azot 7.5%

   * Serbest Aminoasit 45%

   * 5000 ppm dogal hormonlar

    

   ihtiva eder.

    

   Özel bir üretim prosesi ile ürün bukadar yogun içerikli ve efektif yapılmıstır.  Bu urun icerigi Turkiye sartlarında mumkun gorulmesede ozel yatırımlar ıle suan ıcın mumkundur. Daha once benzer bir urun amerika menseili olarak ulkemize girmistir, cok basarılı olmustur fakat artan malıyetler urunun devamı pazarın kabul gorecegı degerden fazla olunca fırma ithalatini askiya almistir. 

    

   Vectis 100% yerli uretimdir ve scheffer magazacılık anlayısı ile uretimden direkt ureticiye en uygun fiyat ve sartlar ile ulastirilir.

    

   Yapraktan yada damlamadan seralarda 1000gr/hektar , acik arazi 500Gr./hektar uuygulama oranlari yeterli olacaktir. Kesinlikle yakıcılıgı yoktur. Tavsiye edilen oran ekonomik olandir. Istenildigi takdirde fazla oranlarda da uygulama yapılabilir.

    

   Tek basina bitki aktivatoru oldugu gibi birlikte uygulandigi besin elementlerinin cok yuksek oranda bitkide sonuc vermesini saglar.

    

   Yaprak Uygulaması;

   100Gr./100lt yada 100Gr./Dekar

   * Bitki yi yan dallanmaya teşvik eder.

   * Hızlı yeni sürgün getirir. 

   * Çinko ile uygulamada durmuş bitkiyi uyandırır.

   * Çiçek oluşumunda doğrudan etkilidir.

   * MUSCUS (200Gr./dekar) ile karıştırılıp uygulanırsa muazzam yapraklanma ve yeni fisil çıkarır. Meyve saplarında gözle görülür uzama ve kalınlaşma sağlar.

   * Domates salkımlarında çatallanmayı teşvik eder.

   * Olgunlaşma döneminde potasyun ile uygulamada renklenmeyi hızlandırır.

   * Meyve de hasattan 2 hafta önce kalsiyum ve potasyumlu yaprak gübresi ile uygulanırsa, soğuk hava karar malarının engeller ve kaliteli raf ömrünü arttırır. 

    

   En Uygun Fiyatlarla Tarimspot.com 'dan alabilirsiniz.

    

    

   UYGULAMA ŞEKLİ VE DOZAJLAR/ APPLICATION DOSAGE CHART        
                      
   BİTKİLER/PLANTS YAPRAKTAN/FOLIAR 100L su/water DAMLAMADAN/DRIP 1 dekar/decar              
                      
                      
   SERA BİTKİLERİ/GREENHOUSE PLANTS  Hıyar/Cucumber, Kabak/Cabbage, Domates/Tomato, Patlıcan/Eggplant, Biber/Pepper, Kavun/Melon, Karpuz/Watermelon, Çilek/Strawberry vb.. and so on…                  100gr                100-150gr              
   AÇIK ARAZİ BİTKİLERİ/OPENFILED PLANTS  Hıyar/Cucumber, Kabak/Cabbage, Domates/Tomato, Patlıcan/Eggplant, Biber/Pepper, Kavun/Melon, Karpuz/Watermelon, Çilek/Strawberry vb.. and so on…                 50-75gr                100-150gr              
   MEYVE AĞAÇLARI/ FRUIT TREES  Narenciye/Citrus, Zeytin/Olive, Elma/Apple, Armut/Pear, Kayısı/Apricot, Şeftali/Peach, Erik/Plum vb.. and so on…                50-75gr                 100-150gr              
   Muz/Banana              100-120gr                 100-150gr              
   Bağ/Grape               150-200gr                100-150gr              
   Fındık/Nut               75-100gr                 100-150gr              
   Patates/Patato              100-120gr                 100-150gr              
   Tahılgiller/Cereals                  75gr                            
   ENDÜSTRİ BİTKİLERİ/INDUSTRIAL PLANTS Mısır/Corn, Ayçiçeği/Sunflower, Soya/Soybean, Pamuk/Cotton vb.. And so on…                 100gr               100-150gr              
   Süs Bitkileri/ Horticulture                 100gr               100-150gr              
                      
   GARANTİ EDİLEN İÇERİK: Toplam organik madde 80% (w/w), Organik Karbon 12% (w/w), Organik Azot 7,5% (w/w), Serbest Aminoasit 45% (w/w), pH 4,3-6,3
  • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

  • Yapılan alışverişten aldığı 31 değerlendirmede %68.55 olumlu puan aldı

   Mağaza Performansı
   Ürününüz zamanında kargolandımı ? 22 9
   Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 22 9
   Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 22 9
   Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 19 12
  • Satıcıya Soru Sor
   Aksel Djakova
   Aksel Djakova

   Yaprak yerine direk topraga uygulama yapabilir miyiz? Tek yaprakli fideler icin oran litreye 1 gr mıdır?


   Scheffer
   Scheffer

   0,75-1GR / LT SU UYGULAMA DOZAJI UYGUNDUR...


   rasit rasit
   rasit rasit

   merhaba turşuluk bibèrde çiçeklenme için 1 uygulama kullandim mükemmel yan dallanma ve yeni filiz çıktı 2 arık arası birbirine girdi toplarken sıkıntı oluyor çiçeklenme için tekrar kullanmak istiyorum sadece çiçeklenmesi için ne yapmalıyım veya hangi gübreyle karıştırarak kullanmaliyim


   Scheffer
   Scheffer

   0 541 234 11 22 nolu WhatsApp Musteri hattından Makbule Hanim ile iletişime geçip henüz piyasaya cikarmadigimiz CELLFIX 0.11.11 urunu talep edebilirsiniz. Mehmet TATLI ile olan görüşmemiz neticesinde firmanın bedelsiz size 1lt lik urun gönderilmesi teklifini iletebilirsiniz. [ ( 250gr CELLFIX 100-125GR VECTIS ) /100lt ] Su olacak sekilde karisim yaparak uygulama yapabilirsiniz.


   Nasuh Çoban
   Nasuh Çoban

   Avokado da mikro elementler ile birlikte damlama sulama sisteminden dekara kaç gram kullanmam gerekir bu üründen


   Scheffer
   Scheffer

   Vectis I damlamadan uygulamayı tavsiye etmiyoruz. Toz bir biostimulanttir ve yaprak uygulamasına uygundur


   Hasan ışık Zengin
   Hasan ışık Zengin

   Bursa bolgesinde zeytin için combi,polenix ve vectis karışımı uygulamak istiyorum.sizce nasıl olur ayrıca ne zaman ve nekadar kullanmalıyım öneriniz nedir


   Scheffer
   Scheffer

   KUllanimi uygundur, bizde kendi zeytinlerimizde ayni uygulamayı yapıyoruz. Ciceklenme 10 gun oncesi uygulama yapılıyor. Cicek tutumundan sonra bir uygulama daha yapılırsa iyi olur. Ayrıca tavsiye edilen; hasat sonrası gelecek sene gözleri icin 1 uygulama yapılması bina sonbahar ortası yada sonuna denk gelecektir.


   Mustafa Necati Kaya
   Mustafa Necati Kaya

   Ceviz dikiminde ve mevcut ceviz ağaçlarında kullanılabilir mi?


   Scheffer
   Scheffer

   250lt suya 500gr Victis ilave edilerek fidan basına 250-300gr dikinde dokulebilir. Yada dikiden once suya bitirilip cikarildiktan sonra dikilebilir. Mevcut ağaçlarda ise 1 Ton su icin ; 500gr/vectis 1kg Fosforik Asit 500gr Mikroelement kombisi 100gr Deniz yosunu karistirilip fidan diplerine yaşına gore 2lt-5lt/agac olacak sekilde sulanabilir.


   Necdet Sökmen
   Necdet Sökmen

   slm. bu vectis narenciyede uygulanır mı? hangi ilaç veya gübreyle karışır, yapraktan veya topraktan mı verilmesi uygundur? uygulama zamanı nedir ve kiloluk veya 5 kl luk ekonomik paketleriniz var mıdır. teşekkürler.


   Scheffer
   Scheffer

   Narenciye için uygulana bilir çiçeklenme öncesi yada çiçöeklnem üstü BOR, MOLİBDEN ve ÇİNKO karışımı ile uygulanması uygundur. Çiçeklerin açım ve tutumunda rol oynayacaktır. Ayrıca polen miktarı artışı ve çiçek aromasını arttırıp arı lar için çezbedici bir ortam sağlayacaktır. Buda çiçeklerin meyve dönüşümünde etkili olacaktır.


   ramazan yaşın
   ramazan yaşın

   çilekte yapraktanmı topraktanmı kullanmamızı tavsıye edersiniz


   Scheffer
   Scheffer

   Ramazan Bey, cilekte kullanıla bilecek aminoasit ve organik asit degerleri çok Yuksek bir gubredir vectis. Cicek oluşumu ve atistress icin idealdir. Ayni zamanda bitkinin cevre koşullarına direncini arttırır.


   Erol Öztürkmen
   Erol Öztürkmen

   Amino asit olduğunu belirtmiş ancak Hayvansal menşeili mi bitkisel mi sentetik amino asit olup olmadığına dair bir bilgi rica edebilirmiyim acaba ?


   Scheffer
   Scheffer

   Vectis Bitkisel menşeli aminoasit ihtiva eder. Sentetik aminoasit üretimi bilgimiz dahilinde degil. Üretimde hammaddelerin aminoasit hidrolizini bir sentetik üretim olarak değerlendiriyorsanız sentetik diyebilirsiniz. Fakat doğal süreçte olusan bu üretim prosesini tanıma uygun mudur, eğer uygun ise her üretim sentetik surecine dahil olabilir. ( Hidroliz sureci; enzimatik, asidik vede bakteriyel siniflarinda gerçekleşiyor ). Acikcasi sentetik aminoasit tabirini bizde ilk defa duyduk. Takdir sizindir.


   BÜLENT DEMİRTAŞ
   BÜLENT DEMİRTAŞ

   vectis ve muscus deniz yosunu birlikte çilek bitkisinde döllendirici olarak kullanılabili mi?


   Scheffer
   Scheffer

   Kullandirilabilir. Tavsiyemiz extra olarak 100gr/100lt su mikroelement kombisini de bu karisima ilave etmeniz


   vectis çiçeklendirici gübre gibbereliic asit içerikli midir.saygılar


   Soner Çelik
   Soner Çelik

   aklıma takılan maliyet çok yüksek .benim bahceye 7 ton ilac kullanıyorum bana bu üründen 7 kğ lazım ama hesaplayınca cok yüksek maliyet biniyor.7 kğ lık ürün olsa fiyat daha düşük olmazmı tskler.bu üründe (GA3 )gibberic asit oranı ne kadar .diger kullandıgımız ilaclardada GA3 oluyor .herhangi bi sıkıntı yaratırmı fazla ga3 kullanımda bu sefer seyreltme yapıyor dutdurmuyorda döküyor


   Scheffer
   Scheffer

   Acid tarlada hesaplamalar biraz farklı oluyor. Çünkü 100-150lt 1 dekar düşünülerek hesap yapılır. Bu acik tarlaya geldigi zaman holder 1000lt lik icin uygulama alan genişliği ile hesaplama yapılır. 50gr/dekar dan 500gr 1 ton suya girer. yani 3,5kg Vectis 7 MT su icin yeterlidir. 10ppm seviyesinde GA3 içerir. Diler ilaclar ile kullanımda sorun olmaz. GA3 doğalar elde edildiği icin sorun olmaz. Bunun disinda daha Yuksek oranda GA AJANI ihtiva eder. Cekirdeksiz uzum de kullanildiginda meyve tutumları daha buyuk olduğu gözlemlendi. Urunu 1MT alana uygulayarak mukayesesini yapabilirsiniz.


   Satıcıya soru sorabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız

   Üye Girişi

  https://www.tarimspot.com/ © 2023 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır