Toz Amino Asit 45% Gübre Maya Kökenli 1 KG

Maya Extract Menşeili Toz Amino Asit : 100% maya kökenli, 45% serbest aminoasit içeren bir üründür. Aminoasitler, dogal fermentasyonda proteinlerin parçalanmasından oluşan basit moleküllerdir. Zincirlerden oluşan karışık bir yapıya sahiptirler. Tüm aminoasitler karbon, hidrojen ve oksijen ihtiva eder.

 • Ürün Kodu199
 • Markası Zeyma Trade
 • Stok DurumuStok Tükendi
 • Kargo Alıcı Ödemeli
 • Stok Sayısı Son 0 Adet
35,00 TL
  Tükendi
 • Maya Extract Menşeili Toz Amino Asit  1 KG

  100% Maya Extract tindan elde edilir. Piyasadaki diger Cin menseili aminoasitlere gore cok fazla efektiftir. Iceriginde Cl (Klor) bulunmaz. Herhangi bir hayvansal yada GDO ( Genetigi Degistrilmis Organizma) maddesi icermez.

  100% maya kökenli, 45% serbest aminoasit içeren bir üründür. Aminoasitler, dogal fermentasyonda proteinlerin parçalanmasından oluşan basit moleküllerdir. Zincirlerden oluşan karışık bir yapıya sahiptirler. Tüm aminoasitler karbon, hidrojen ve oksijen ihtiva eder.Aynı zamanda kükürt ve fosforda bulunduran türleri vardır. L-Serbest aminoasitler bitkiler için çok önemlidir. Bitkisel kaynaklı olmaları nedeni ile alımı çok kolay ve hızlıdır.  AMİNO ASİT klorofil miktarını artırarak bitki metabolizmasını hızlandırır ve verimini artırır. Topraktan uygulamalarda ( damlama sulama sistemleri ) kış döneminde bitkinin ısınmasına yardımcı olur ve cevre stress kosullarına karsı bitkiyi daha dirençli hale getirir.

   

  Mevcut gübreleme programlarına dahil edilip hazırlanan solüsyonun hızlı alımına yardımcı oldugu gibi toprak taki hazır bulunan besin elemetlerininde bitkiye geçişine yardımcı olur.

   

  Aminoagram tablosu icin tiklayin....

   

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Satıcıya Soru Sor
  Mustafa Ertem
  Mustafa Ertem

  Domates, kavun karpuz için Kullanım miktarı nedir. 100 Lt ye kaç gr. Dekara kaç gr.


  zybes
  zybes

  Sera Uygulaması : 125-150gr / 100lt su yaprak uygulamaları için. Diğer gübre ve ilaçlar ile karışabilirAcık Alan Uygulaması :70gr / dekar su yaprak uygulamaları için. Diğer gübre ve ilaçlar ile karışabilir


  Ayşe Haracçı
  Ayşe Haracçı

  Merhaba,Bu üründe kaç çeşit amino asit bulunmaktadır? Bu amino asitler hangileridir?Bu amino asitler L formunda mı, D formunda mı, karışık halde mi bulunmaktadır? Yapraktan gübrelemede 1 litre suya ne kadar kullanılır? Ne sıklıkla kullanılır?


  zybes
  zybes

  urun aciklmasina aminogram tablosu eklenmiştir. Aminoasit yüzdesi olarak fazladır fakat üretimde sarj lar arasi farklılık olduğu icin min. deger olan 45% olarak beyan edilmiştir. Saygilarimizla


  Fatih Yıldırım
  Fatih Yıldırım

  merhaba hangi formda bulunur ve serbest amoniasit miktarı nedirsıvı gübre içerisine hangi ölçüde katılmalıdır.gübres içerisindeki canlı bakterilere zarar verirmi


  zybes
  zybes

  TOZ FORMDADIR, 100% SUDA ERIYEBILIR. 45-50% W/W ORANINDADIR. CANLI BAKTERILERE ZARAR VERMEZ. SOLUSYONDA COZEBILECEGINIZ 1KG DA ANCAK 250-300GR DIR. DAHA FAZLA URUN ILAVELERDE SU SICAKLIGI, ASIDIK ORTAM, BASINC VE DIGER FAKTORLER ILAVESI OLAMALIDIR.


  Satıcıya soru sorabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız

  Üye Girişi


tarimspot.com © 2011 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

 

10 adet ve üstü bireysel alımlarda ki avantajı görmek için tıklayın...