Sonuçları Filtrele

Marka

 • İthal1
 • Zeyma Trade3
 • Zybes1

Seçenek

 • 100 LT Sivi Ambalaj 2
 • 1000Lt. Sivi Ambalaj 2
 • 100Kg. Toz Ambalaj 1
 • 10Kg. Toz Ambalaj 1
 • 1Kg. Toz Ambalaj 2
 • 200Lt. Sivi Ambalaj 2
 • 20Kg. Toz Ambalaj 1
 • 50Kg. Toz Ambalaj 1
 • 50Lt. Bidon 2
 • 5Kg. Toz Ambalaj 2

Fiyat (TL)

-

Amino Asit


Aminoasitler insanda olduğu gibi bitkidede hazır enerjidir.

Uyguladığınız bitkide enerji üretimi saglarsınız. Bu da klorofil miktarını arttırarak fotosentez hızını arttırır. Hızlı çalışan bir metabolizma hızlı acıkır ve besin emilimini kökten ve yapraktan maksimuma çıkarır.
 
Aminoasitler tek başlarına bir besin kaynağı olmayıp bitki metabolizma aktivatorleridir. Aktive ettiğiniz bitkiyi ne ile beslerseniz bitki size o şekilde tepki verir. Fosfor + Iz element uygularsanız Çiçek verir. Kökten Köklendirici + Fosfor + Çinko verirseniz kök yapar. Azot ile verirseniz yeşil aksam geliştirir. Kalsiyum ile verirseniz dokuları sertleştirir. Potasyum ile verirseniz doku bosluklarını ve meyve içlerini doldurur.
 
Amino asitlerde çeşitlilik ve dikkat edilmesi gereken noktalar şunalarır;
 
1. Hayvansal Amino Asitler
 
Bu aminoasitler bitkide çok aktiftir ve bitkiyi çok hızlı çalıştırır. Bu başta iyi gibi gözükse de aşırı kullanımında bitkiyi hızlı yaşlandırır ve ilerleyen süreçte verim düşüklüğüne neden olur. 
Eğer bu hayvansal aminoasitler yurt dışı kaynaklı ise üretimimde domuz ürünleri kullanılmıştır. 
 
2. Soya Kokenli Aminoasitler
 
Bu aminoasitlerin büyük bir kısmı yüksek Klor (Cl) ihtiva eder. Aminogram tablosunda siz amino asitleri raporlarda görsenizde saha uygulamalarında başarıları düşüktür. Başlarda çok etkili gibi görünselerde zaman içerisinde istenilen sonucu vermemişlerdir. Sektörde yogun olarak ithal edilip kullanılmaktadır.
 
Bu aminoasit türünün düşük Klor (Cl) olanları da mevcuttur. Uygulama sonuçları başarılır. Her zaman tercih edilen tipidir.
 
3. Maya Kokenli Amino Asitler
 
Bu ürünün ana kaynağı ekmek mayasıdır. Doğal süreçten gelen bu aminoasitler en etkili olanlarıdır. Klor (Cl) oranı 3%'un altındadır. Fiyat olarak biraz pahalı olsada uygulama sonrası sonuçları bu açığı kapatabilir.
 
4. Tekil Aminoasitler
 
Bu ürünlerde ise tekil 28 çeşit aminoasit içerisinde sadece bir yada bir kaçının karıştırılması ile formuluze edilirler. Hedef ve sonuç odaklıdır. Bilgi ve tecrübe gerektiren oranlarda bitki türüne gore özel hazırlanabilirler. 
 
Limit:
Amino Asit+NPK %30 11.15.17 Gübre
315,00 TL
Amino Asit+NPK %30 11.15.17 Gübre : 100% Maya Extract tindan elde edilir. Maya üretiminden kalan ikincil ürünün spray dry ile kurutulmasından zenginleşmiş bu özel ürün ortaya çıkar. Min. sipariş adedi : 1
AMİNO ASİT 24%
350,00 TL
Min. sipariş adedi : 1
Sıvı Amino Aist 6% (BİOMASS) Gübre
118,00 TL
Sıvı Amino Aist 6% (BİOMASS) Gübre : 100% organik fermantasyondan elde edilmiştir. Bitki bünyesinde ve toprakta çok aktiftir. Sıcak ve soğuk şartlarda bitkiyi çevre koşullarına karşı dirençli tutar. Kök gelişimi sağlar. Min. sipariş adedi : 1
Ücretsiz kargo
Toz Amino Asit 45% Gübre
550,00 TL
Toz Amino Asit 45% Gübre : 100% Maya Extract tindan elde edilir. Piyasadaki diger Cin menseili aminoasitlere gore cok fazla efektiftir. Iceriginde Cl (Klor) bulunmaz. Herhangi bir hayvansal yada GDO ( Genetigi Degistrilmis Organizma) maddesi icermez. Min. sipariş adedi : 1
TOZ AMİNOASİT %45 'lik
190,00 TL
Min. sipariş adedi : 1
Ücretsiz kargo
5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.
TAKİPTE KALIN

tarimspot.com

Gübre,Tohum,Fide satiş ve alim pazaryeri... Mağazanızı açın satışa başlayıntarimspot.com © 2011 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır