Alırken Kazan, Satarken Kazan

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Scheffer1
  • Zybes1

Seçenek

  • 10Kg. Toz Ambalaj 1
  • 20Kg. Toz Ambalaj 1
  • 500Gr. Toz Ambalaj 1

Fiyat (TL)

-

Organik Toprak Düzenleyiciler

Toprak yasayan bir materyaldir. Organik Toprak Düzenleyiciler; organizmaların faaliyetlerini devam ettirebilmesi ve besin dengesi için topraga yapılan takviyelerdir. Toprak düzenleyici toprakta su tutma kapasitesini arttırır ve kuraklığa karşı su kayıplarını en aza indirerek toprağın nemli kalmasını sağlar.

Ortamı besin hammaddesi açısından zenginleştirecek ve mikroorganizmalara uygun calışma fırsatı verecek olan bu toprak duzenleyicilerdir. Farklı formda ve kaynakta olabilir. Genel olarak Hayvan Samrası, Tavuk Peletleri ve Kompost ürünler'dir. Bu organik materyaller NPK ile zenginleştirilerek farklı formulasyonlarda günümüzde mevcuttur.
 
Şu unutulmamalıdır kI; damlama ya da el ile yapılan gübre uygulamalarında kökler tarafından besinlerin kullanılabilir hale getirilmesi bu canlıların işidir. Ve bu canlılar sizin için bedelsiz çalışan milyarlarca işçidir. Güçlü ve bereketli bir yetiştiricilik için işçilerinize deger verin toprağınızı Organik Toprak Düzenleyiciler ile besleyin.
Limit:
3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

Toprak yasayan bir materyaldir. Organik Toprak Düzenleyiciler; organizmaların faaliyetlerini devam ettirebilmesi ve besin dengesi için topraga yapılan takviyelerdir. 

https://www.tarimspot.com/ © 2023 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır