Alırken Kazan, Satarken Kazan

Tarımspot Nedir?


 

tarimspot.com, tarimsal üretimde kullanılan ürün çeşitlerini ( Gübre & Fide & Tohum & Bakteri & Hammadde ) satabileceğiniz veya oldukça uygun fiyatlara bu ürünleri alabileceğiniz bir alışveriş platformudur…

 

tarimspot ile ürünlerinizi anında satacak ve ek bir gelir elde edebileceksiniz. tarimspot.com ile ürünlerinizi istediğiniz fiyatlardan satma imkânına hemen kavuşabilirsiniz. İster öğrenci olun, ister çiftçi, ister bayi, ister firma, ister fabrika, ister sektöre ilgi duyan birey, ister ev hanımı tarimspot.com adresinde herkes ürün satışı yapabilir.

 

Vitrininde, deponda, arkadaşında, seranda, bayinde bekleyen ürünleri nakite çevir, hem sezon boyu elinde tutma hem yeni ürünler için yer aç  hem de ek bir gelir elde et, hem ek bir pazar yakala, hem tüm Türkiye üreticilerine ulaş. Alıcı açısından düşünüldüğünde elinizdeki en kaliteli ürünleri oldukça uygun fiyatlardan kazandırma şansını yine tarimspot.com aracılığı ile kazanabilirsiniz…

 

Tarimsal üretimde kullanılan bu ürünleri alım, satım yapmanız tarimspot.com ile mümkün.

 

tarimspot.com nasıl çalışır?

 

1-Ürünü satmak için fotoğrafla ve uye olarak siteye yukle

 

2-Ürün satılınca kargoya ver

 

3-Kazancın hesabına gelsin

 

4-Ürünü almak için ise HEEN AL butonuna tıkla ve kredi kartın aracılığı ile siparişini ver. En kısa sürede siparişini verdiğin ürün kapına kadar gelsin.

 

5-Basit bir mantığa sahip olan tarimspot ile verdiğiniz siparişler, tarimspot havuz hesabında bekletilmektedir. Ürün elinize ulaşmadan veya siz beğenip onaylamadan asla paranız satıcıya ulaştırılmamaktadır.

 

6-Onay verilen ürünlerin kazancı belirtilen banka hesaplarına aktarılmaktadır.

 

 

 

tarimspot.com’da nasıl satış yapabilirim?

 

Ürünlerinizin hızlı bir şekilde satılmasını istiyorsanız aşağıdaki adımları birebir uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

 

1-En az 1 adet kaliteli bir şekilde çekilmiş ürün fotoğrafını yükleyin

 

2-Satışa sunduğun ürünün markasını, ambalaj bilgisini, türünü, açıklamalr bölümüne içeriğini, son kullanma tarihini hepsini iyi bir şekilde seçmelisiniz ki ürünleriniz katalog kısmında rahatlıkla çıkabilsin.

 

3-Ürünün satıldığına dair bir bildirim alır almaz ürünü hemen kargoya verin. Alıcı ürünü onayladığında kazancınız hesabınıza aktarılsın…

 

Satış yaptığımda ücret elime nasıl geçer?

 

Satışını yaptığınız ürünü alıcı onayladığında kazancınız takip eden sonraki haftanin her carsambasi banka hesabınıza aktarilir ve kayitli mail adresinize bilgisi iletilir.

 

Ürünümü Nasıl Fiyatlandırmalıyım?

 

tarimspot.com ikinci tarimsal üretimde kullanılan ürünlerin alımı ve satışı yapılabilen bir platformdur. Sitemize gelen kullanıcılar uygun fiyatlardan ürün satın almak için sitemize uğramaktadır. Bu yüzden burada satmak istediğiniz ürünlerinizi sezon sonu fiyatlarından ve indirimli fiyatının altında satmanız sizin için en doğru fiyatlama kararı olacaktır.

 

Yazımızı özetlemek gerekirse, tarimspot.com ile kullanmadığınız deponuzda, seranızda, evinizde, dükkanınızda duran ürünler satabilir veya en uygun fiyatlardan oldukça kaliteli ürünleri satın alabilirsiniz.

 

 

https://www.tarimspot.com/ © 2023 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır