Muscus Sıvı Deniz Yosunu Gübre 25lt.

165,00 TL
Ücretsiz Kargo
Son 30 Adet
Ücretsiz kargo
Aynı gün kargo
 • Ürün Adı: Muscus Sıvı Deniz Yosunu Gübre 25 Lt.

  Ürün İçeriği: Muscus Sıvı Deniz Yosunu Gübre, kültür ortamında yetiştirilmiş olan yosunlardan üretilmiş bir üründür. Organik asitler, manitol, gibberalins, cytokin ve kök hormonları içeren bir üründür. Kültür ortamında yetiştirilen yosunlar özellik bakımından Alginik Asit değeri yüksektir ve organik bitki gelişim hormonları içermektedir. Sentetik ürünler ile karşılaştırıldığında, doğal yollar ile mikro organizma üretimi olması nedeniyle bu ürünün insan sağlığına zararlı olmadığını bilmek önemlidir.

  Ürünün Faydaları: Muscus Sıvı Deniz Yosunu Gübre, kod taşıma amacı ile sunulmuş bir üründür. Damlama yolu ya da yapraktan uygulama halinde bitkiye hedef amaçlı çalışma kodlarını iletir. Uygulamanın hemen sonrasında bitkinin kök bölgesine lateral köklenme emri iletilmiş olur. Bitkinin kökyapımına başlamasının ardından cytokine, bitkinin toprakta bulunan fosforu alarak bitkinin çiçeklenmesi yönünde emri almasını sağlar ve bu süreçte fosfor geçişleri gerçekleşir. Bu geçişler ile birlikte bitki organik asitleri, gibberalinler ve manitol emilimi de gerçekleşir. Bitkinin meyve sap gelişimini ve uzama gelişimini olumlu yönde etkiler. Klorofil oranın artması, çiçeklenmenin artışı, meyve tutunması ve bitki stres şartlarından kaynaklanan olumsuz etkilere karşı güçlü durması ürün sayesinde gerçekleşen olumlu sonuçlardır.

  Ürünün Kullanım Şekli: Damlama yolu ile ya da yaprak üzerinden uygulanır.

  Ürün İle İlgili Özel Notlar: Scheffer markası 25 lt ambalajlar halinde sunduğu ürünlerinde fabrikadan aracısız satış ve ihracat fazlası satış şartlarında uygun fiyatlar ile ulaştırmayı gözetmektedir.

 • Satıcıya soru sorabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız

  Üye Girişi

 Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
Oyla:
Benzer Ürünler
NUSENSO 25LT. KALSIYUM
165,00 TL
Min. sipariş adedi : 1
(2 yorum)


tarimspot.com © 2011 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır