L-Tryptophan 100Gr.

105,00 TL
Ücretsiz Kargo
Son 18 Adet
Ücretsiz kargo

SATICI ÜRÜN BİLGİSİ

Hemen Al Sepete Ekle
Ürünü Paylaş

L-Tryptophan bitkilerde çok düşük oranda kullanılmasında dahi bitki ici gelişim hormonların sentezlenmesinde 100% etkilidir.. L-Tryptophan doğalar ürünlerden elde edilmiş ozel bir tekil aminoasit bilesenidir.

Whatsapp Bilgi & Sipariş Hattı
 • L-Tryptophan

   

  100Gr. Ambalajinda

  Bitki gelisim surecinde kendi ihtiyaci olan aktifleri sentezler. L-tryptophan bu aktiflerin sentezlenmesi surecinde master rol oynar ve sentezleme hizini miktarini dogrudan etkiler. Buda bitkinin guclu yapidaolmasina ve uygulamalara daha hizli cevap vermesine yardimci olur.

   

  Her turlu fayda icin ustten ve damlamadan uygulana bilir. Onemli olan bitkinin hangi sureci yasadigi ve bu surecte takviyesi yapilacak bitki besinleri.

   

  Hasat zamani kullandiginiz sivi organik materyallerin icerisine (20lt lik ambalajli) 100gr ilave yaparak meyve iriltme surecine cok faydasi olacaktir. Mevcut gubrelemeriniz tabi ki bu amca yonelik secilmelidir.

   

  Meyve iriltme surecinde POTASYUM KLORUR lu gubre formulasyonlarin yerine POTASYUM NITRAT tercih edilmelidir.

   

 • Satıcıya soru sorabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız

  Üye Girişi

 Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
Oyla:
Benzer Ürünler
L-GLUTAMIN
60,00 TL
L-GLUTAMIN : L-Glycine ve L-Glutamin, çok etkili şelat ajanları olduğu bilinmektedir. Ayrıca +2 değerlikli iz elementlerin bitki tarafından alimini kolaylaştırır. Bitkiye Tioz Combi yada tekli kalsiyum, çinko, bor, mangan, magnezyum ve bakir uygulamalarında gübre solüsyonunun içerisine konulması iz elementleri daha efektif, stabil be kararlı hale getirecek, bitkiye geçiş hızını arttıracaktır. Min. sipariş adedi : 1
(4 yorum)


tarimspot.com © 2011 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır