K-humate Fülvic Asit Fransız Menşei Organik Gübre / 500GR.

25,00 TL
Ücretsiz Kargo
Son 15 Adet
Ücretsiz kargo
Aynı gün kargo

SATICI ÜRÜN BİLGİSİ

Toz
Hemen Al Sepete Ekle

K-HUMATE FÜLVİC ASİT FRANSIZ MENŞEİ ORGANİK GÜBRE Toz formunda yüksek oranda Hümik + Fülvik Asit ve Potasyum içeren bir üründür. Toprağın verimliliğini arttırır ve bitki gelişimini destekler. Bitki besin maddelerinin toprakta daha iyi tutunması ve daha uzun süre faydalanabileceği formda kalmasını sağlar. Bitkilerde kuvvetli kök sistemi oluşturulur.

Whatsapp Bilgi & Sipariş Hattı
 • Ürün Adı: : K-Humate / 500 Gr. Toz Halde İşlenmiş Fülvik Asit

  Ürün İçeriği: İçeriğinde % 60 oranında organik madde, % 65 oranında hümik ve fülvik asit, % 10 oranında potasyumoksit bulunmaktadır.

  Ürünün Kullanım Şekli: Dekar uygulaması açık tarla bitkilerinde 40 gr/dönüm damla sulama üzerinden uygulanması önerilmektedir. Meyve bahçelerinde ağaç başı 25 gr. şeklinde, 1 teneke suda eritilerek ağaç dibine dökülerek uygulanabilir. Sprinlerden dönümdeki ağaç âdeti ile 25 gr. çarpılarak dönüm damlama miktarını hesaplamak mümkündür.

  Ayçekirdeği, buğday ve mısır için 1000 Lt. lik holdere 1 Kg K-Humate konularak, içerisinde 1 Kg. İz Element Kombisi atılarak toprağa sıkılması mümkündür. Bu uygulama tohumun çimlenme ve köklenme sürecini hızlandırmaya yarar ve iz element takviyesi yapıldığı için uzun vadeli verimliliği de sağlar.

  Ürünün Faydaları: Açık arazi geniş ekim alanları ve meyve bahçeleri için uygulaması önerilen hem ekonomik hem de çok etkili bir üründür. Toz halinde oluşturulmuş K-Humate’in içeriğinde yüksek oranda hümik asit, fülvik asit ve potasyum bulunmaktadır. Verimli bir toprak ve gelişmiş bir bitki yapısı oluşumuna destek sağlar. Kuvvetli kök sisteminin oluşturulmasını ve mikro&makro besin elementlerinin alımının artmasını sağlar. Killi ve sert toprakların yapısının daha hafif ve geçirgen bir hale gelmesini sağlar. Toprakta tuz birikimini önleyen bir üründür. Topraktaki mikro organizma faaliyetinin gelişmesini ve artmasını sağlar. Toprakta fosfor, kalsiyum ve iz elementlerin iyon alışverişini arttırır ve bu elementleri serbestize ederek bitkilerin kullanmasını sağlar.

  Ürün İle İlgili Özel Notlar: Rengi kahverengidir. Nem Oranı %8’dir.

  İthal bir ürün olup Fransa menşeilidir.

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Satıcıya soru sorabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız

  Üye Girişi

Benzer Ürünler
L-GLİSİN & L-BETAİN
19,00 TL
L-GLYCINE :L-Glycine gerekli besin elementlerinin bitki tarafından alimini hızlandırır. Min. sipariş adedi : 1
(4 yorum)
Vegetoil 512 NPK Toz Harmanlanmış Gübre
25,00 TL
Vegetoil 512 NPK Toz Harmanlanmış Gübre : Vegetoil 512 özellikle azot ve iz element açlığı çeken bitkilerde, gelişimin (yaprak-meyve) hızlı olduğu sıcak dönemlerde, gelişimin zayıf olduğu soğuk dönemlerde, hava sıcaklıklarının sürekli değiştiği ve dolayısı ile bitkide azot dönüşümünün zayıf olduğu durumlarda uygulanır. Min. sipariş adedi : 1
Aminofert NK 'lı Sıvı Organomineral Gübre 1 lt
35,00 TL
Aminofert NK 'lı Sıvı Organomineral Gübre :Bitkilerinizin vegetatif gelisimini hizlandirmak istiyorsaniz dogru urundur. Ayrica urunlerinizin renk almasinda da katki saglayacaktir. Min. sipariş adedi : 1
(1 yorum)
Algizamin Sıvı Deniz Yosun Gübre 1 kg
50,00 TL
Algizamin Sıvı Deniz Yosun Gübre 1 kg: İçerdiği maddelerle zenginleştirilmiş sıvı deniz yosunu dur. Min. sipariş adedi : 1
DENİZ YOSUNU
600,00 TL
Deniz Yosunu Gübresi'nin ürün etkinliği ve saha sonuçları çok güzeldir. Min. sipariş adedi : 1
Toz Amino Asit 45% Gübre
38,00 TL
Min. sipariş adedi : 1
TAKİPTE KALIN

https://www.tarimspot.com/

Alirken Kazan, Satarken Kazantarimspot.com © 2011 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır