Humiks Forte H40 Sıvı Humik Asit Gübre / 20 KG

85,00 TL
Alıcı Ödemeli
Son 66 Adet
Ücretsiz kargo
Aynı gün kargo

SATICI ÜRÜN BİLGİSİ

Hemen Al Sepete Ekle

Humiks Forte H40 Sıvı Humik Asit Gübre :Hümik-Fülvik asit toprak solüsyonunda bulunan ve bitki tarafından alınabilirliğini zaman içerisinde yitirmiş haldeki gerek makro ve gerekse mikro ; tüm besin elementlerinin toprak sıcaklığı ne olursa olsun son derece hızlı bir şekilde alınabilir forma dönüşmesini ve aynı oranda da bitki bünyesine geçişini sağlayan bir üründür.Kök gelişimini artırır , hücre bölünmesini teşvik eder.Aşırı sıcak veya soğuğa karşı bitkinin direncini artırır , stresi önler.

Whatsapp Bilgi & Sipariş Hattı
 • Ürün Adı: : Humiks Forte H40 / 20 Kg.

  Ürün İçeriği: Üründe %40 düzeyinde toplam organik madde, %40 düzeyinde humik & fulvik asit, %2 düzeyinde toplam azot, %1,5 düzeyinde organik azot, %4 düzeyinde potasyum oksit (P2O) bulunmaktadır.

  Ürünün Kullanım Şekli: 2-2,5kg damalamadan diğer gübreler ile karıştırarak üstten 300gr/100lt suya + mikro element kombisi ile uygulama yapabilisiniz.

  Ürünün Faydaları: Humiks Forte H40 / 20 Kg., köklendiricilik özelliğini içeriğindeki humik asitten alır. Toprağın sıcaklığı hangi seviyede olursa olsun, mikro ve makro besin elementlerini hızlı bir şekilde almaya uygun hale getirir ve aynı hızda topraktan bitkiye geçirir. Hücre bölünmesine teşvik eden ve kök gelişim seviyesini yükselten bir üründür. Bitkinin daha dirençli olmasını sağlar ve çevresel stres faktörlerinin etkisini en aza indirir.

   
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Satıcıya soru sorabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız

  Üye Girişi

Benzer Ürünler
Flash-K Sıvı Azot Potasyum NK Gübresi 25 KG
120,00 TL
Min. sipariş adedi : 1
Arbo Tembec Fülvik Asit Toz Organik Gübre
199,00 TL
Min. sipariş adedi : 1
(2 yorum)
Toz Deniz Yosunu
288,00 TL
Min. sipariş adedi : 1
Falcon N Azotlu Sıvı Organomineral Gübre 20 LT
80,00 TL
Min. sipariş adedi : 1
TAKİPTE KALIN

https://www.tarimspot.com/tarimspot.com © 2011 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır