EKOVİT NPK GÜBRESİ 18.18.18

20,00 TL
Ücretsiz Kargo
Son 26 Adet
Ücretsiz kargo

SATICI ÜRÜN BİLGİSİ

Hemen Al Sepete Ekle
Ürünü Paylaş

Sezon boyu duzenli kullanabiceginiz yaprak gubresidir. Bu formulasyonda * AZOT ( YESIL GELISIM) * POTASYUM ( MEYVE VE GOVDE GELISIM ) * FOSFOR (CICEK OLUSUM) hedeflenmistir. Organik sıvı ve toz gubreler ile karistirilip uygulanabilir. Hobi yetiştiriciliği yapanlar icinde ideal urundur. 2,5Lt suya 1 cay kasini ilave edilerek sulasa yapılan saksi bitkilerinin yada hobi bahce bitkilerinin ihtiyac duydugu besini karsilayacaktir.

Whatsapp Bilgi & Sipariş Hattı
 •  

  EKOVİT NPK GÜBRESİ 18.18.18  / 1kg.

   
  Harmanlanmış NPK  Gübresi      ( Azot & Fosfor & Potasyum) 
   
  Eşit ağırlıkta Azot(N), Fosfor(P) ve Potasyum(K) içeren damlama gübresidir. Tamamen çözülebilen yüksek orandaki Makro elementleri (Azot, Fosfor, Potasyum) bünyesinde bulunduran, bitki bünyesinde hızlı bir etki yaratan çok yönlü bir üründür. Dikimden hasat sonuna kadar her dönemde kullanılabilir. Ekimden hasat sonuna kadar dengeli bir beslenme sağlayan Ekovİt 18.1.18 sayesinde sağlıklı bir kök yapısı, kuvvetli bir bitki ve kaliteli ürün elde edilir. İçerdiği yüksek oranda NPK sayesinde bitkileri soğuk hava şartları ve kuraklık gibi stres koşullarına karşı dirençli kılar.
   
   
  Garanti Edilen İçerik ;
   
  Toplam Azot : 18%
  Amonyum azotu : 3.5%
  Nitrat Azotu : 5%
  Üre Azotu : 9.5&
  FosforpentaOksit(P2O5) : 18%
  PotasyumOksit (K2O) : 18%
   
   
   
   

 • Satıcıya soru sorabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız

  Üye Girişi

 Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
Oyla:
Benzer Ürünler
COMBI - Bitki Besin Elementleri Karisimi 5 kg
52,00 TL
COMBI ihracat icin üretilen ihracat fazlası urundur. Doğal aktivatörler ile selatlanmis hızlı sonuc veren bir izelement kombisidir. Bitkilerinizde yeşil aksam renk sorunları, ciceklenme sorunları ve meyve tutum sorunları icin kullanılabilecek bir urundur. Min. sipariş adedi : 1


tarimspot.com © 2011 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır