EKOVİT NPK GÜBRESİ 10.0.30

17,00 TL
Ücretsiz Kargo
Son 15 Adet
Ücretsiz kargo

SATICI ÜRÜN BİLGİSİ

Hemen Al Sepete Ekle
Ürünü Paylaş

EKOVIT 10.0.30 yaprak uygulamalarinda meyve diriltme ve hasat oncesi renk aldırma saglayan toz gubredir. Bu urunu sıvı yada toz deniz yosunu ve aminoasitler ile birlikte uygularsanız meyve ic dolumlari gerçekleşecek ve meyve agirligi kuru maddesi ile artarken meyvenin raf omrunu uzatacaktır. Elma ve armut ta depo çürüklüğüne karşı hasat oncesi kalsiyum ile uygulanırsa buyuk fywasi olacaktır.

Whatsapp Bilgi & Sipariş Hattı
 •  

  EKOVİT NPK GÜBRESİ 10.0.30 / 1kg.

   
  Harmanlanmış NPK Gübresi ( Azot & Potasyum) 
   
  İçeriğinde azot ve yüksek potasyum bulunduran bir bitki besin element gübresidir. İçeriğindeki potasyum yapraktan ve topraktan bitkinin alabileceği formdadir. Meyvelerin irilmei ve içlerinin dolması için uygun bir üründür. Meyve bahçelerinde hasattan 20 gün önce uygulanması ile daha kırmızı ve dolgun meyve elde edilmesini sağlar. Sebzelerde toplamadan 5-7 gün önce uygulanması tavsiye edilir.
   
  Garanti Edilen İçerik ;
   
  Toplam Azot : 10%
  Nitrat Azotu : 10%
  PotasyumOksit (K2O) : 30%
   
   
   
   

 • Satıcıya soru sorabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız

  Üye Girişi

 Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
Oyla:
Benzer Ürünler
COMBI - Bitki Besin Elementleri Karisimi 5 kg
52,00 TL
COMBI ihracat icin üretilen ihracat fazlası urundur. Doğal aktivatörler ile selatlanmis hızlı sonuc veren bir izelement kombisidir. Bitkilerinizde yeşil aksam renk sorunları, ciceklenme sorunları ve meyve tutum sorunları icin kullanılabilecek bir urundur. Min. sipariş adedi : 1


tarimspot.com © 2011 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır