Black Diamond Toprak Duzenleyici / Sivi Haldeki Humik Asit

30,00 TL
Alıcı Ödemeli
Son 3 Adet
Ücretsiz kargo

SATICI ÜRÜN BİLGİSİ

Hemen Al Sepete Ekle
Ürünü Paylaş

Black Diamond Toprak Duzenleyici / Sivi Haldeki Humik Asit : Black Diamond, humik asit içeren bir preparat olup, topraktaki bitki artıklarının binlerce yıllık süreçte ayrışması ve değişimi sonucu oluşan leonardit isimli organik materyalden üretilmektedir.Black Diamond tamamen doğal bir bitki gelişim düzenleyicisidir. İçeriği humik ve fülvik asit, bitkiler tarafından alınabilir değerlerdedir.

Whatsapp Bilgi & Sipariş Hattı
 • Ürün Adı: : Black Diamond Toprak Düzenleyici / Sıvı Haldeki Hulmik Asit

  Ürün İçeriği: İçeriğinde %5 oranında organik madde, %1 oranında suda çözünür potasyumoksit, %12 oranında Humik&Fulvik Asit, 8-10 seviyesinde pH bulunur.

  Leonardit denilen organik materyal toprağın bitki artıklarının bin yıl gibi süreçler içerisinde ayrışma ve değişime uğramalarından sonra meydana gelen değerli bir materyalden üretilmekte ve fülvik asit ihtiva etmektedir. Tamamen doğaldır, bitkilerin gelişimini düzenlemek için kullanılır. Bitkinin alımının mümkün olduğu ölçüde fulvik asit ve hümik asit içerir.  

  Ürünün Faydaları: Leonardit kaynaklı humik asit besin selatlamak için idealdir. Bitkinin emilimini kolay şekilde yapacağı besin elementlerini toprak üzerinden ulaştırır. Topraktan gelen besinin bitki tarafından emilimi aşamasında bitki az enerji harcar ve bu az enerji harcama durumu fotosentez hızında bir değişikliğe neden olmaz.

  Besin selatlaması aşamasında kılcal kök oluşumunda aktif olarak etkendir. Bitkinin sağlıklı yaşam süreci en çok da lateral köklerden kaynaklanır.

  Ürünün Kullanım Şekli: 1:1000 oranında seyreltilmelidir.

  Ürün İle İlgili Özel Notlar:

  Kaynak olarak Leonardit üzerinden elde eidlmiş olan humik asitlerin pH oranı yüksektir. Bu durum ürünün kullanılması konusunda endişe yarattığı bilinmektedir ancak saha uygulamalarında 1:1000 oranında seyrelmekte olan bu ürün büyük pH değişimine neden olmamaktadır ve bitki her daim kendi pH seviyesini sabit tutacaktır.

   
 • Satıcıya soru sorabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız

  Üye Girişi

 Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
Oyla:
Benzer Ürünler
KİNETİN (CYTOKINE)
240,00 TL
KİNETİN (CYTOKINE) :Satilmakta olan KINETIN 100% Ekmek Mayasi extractindan elde edilmistir. Kesinlikle sentetik degildir. Sagliga herhangi bir zarari yoktur. Tamamiyle guvenle kullanilabilir. Min. sipariş adedi : 1
(2 yorum)
Planet Çinko (Zn) Toz Gübre 1 KG
15,00 TL
Planet Çinko (Zn) Toz Gübre 1 KG:Bitkilerin bodur kalmasını önler, bitki boyunu ve sap kalınlığını artırır. Tahıllarda kardeşlenme ve sapa kalkmayı, sebzeler ve meyve ağaçlarında gövde ve dal gelişimini hızlandırır. Yapraktaki sararmaların, erken dökülmenin ve küçülmenin önüne geçer. Min. sipariş adedi : 1
(1 yorum)
PRO (NPNutriPlus) Sıvı Kimyevi Gübre 3 Lt.
90,00 TL
PRO (NPNutriPlus) Sıvı Kimyevi Gübre Meyvenin kaliteli ve lezzetli olmasını sağlar, raf ömrünü uzatır,PRO (NPNutriPlus) Sıvı Kimyevi Gübre Bitkilerin stres koşullarına (soğuk, sıcak, nem..) direncini arttırarak zarar görmesini engeller ve bitkinin optimum gelişimine yardımcı olur. Min. sipariş adedi : 1
Power Ec Fertılızer Gübre Fe 1 kg
45,00 TL
POWER EC FERTILIZER GÜBRE Fe 1 kg Min. sipariş adedi : 1
Falcon LH Azotlu Sıvı Organik Gübre 20 LT
80,00 TL
Falcon LH Azotlu Sıvı Organik Gübre bitkinin yetişme periyotu boyunca, topraktan kaldırdığı tüm makro ve mikro elementleri ihtiva eden, %100 organik yapıda sıvı, bitki besin kaynağıdır.Toprak da organik maddeyi arttırır. Min. sipariş adedi : 1
Dr ( Solucan Gübre ) -1 kg
8,00 TL
Dr ( Solucan Gübre ):Dr toprak yapısını ve porozitesini (gözenekliliğini) geliştirir. Dr nem süzülmesini ve geçirgenliğini artırır-nem süzülmesini artırmak, erozyonu ve yüzey akışını azaltır.
Dr hafif topraklarda nem tutma kapasitesini arttırır-Su kaybını ve besin kaybını azaltır. Dr organik maddeler sağlar.
Min. sipariş adedi : 1


tarimspot.com © 2011 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır