Black Diamond Toprak Duzenleyici / Sivi Haldeki Humik Asit

30,00 TL
Alıcı Ödemeli
Son 3 Adet
Ücretsiz kargo

SATICI ÜRÜN BİLGİSİ

Hemen Al Sepete Ekle

Black Diamond Toprak Duzenleyici / Sivi Haldeki Humik Asit : Black Diamond, humik asit içeren bir preparat olup, topraktaki bitki artıklarının binlerce yıllık süreçte ayrışması ve değişimi sonucu oluşan leonardit isimli organik materyalden üretilmektedir.Black Diamond tamamen doğal bir bitki gelişim düzenleyicisidir. İçeriği humik ve fülvik asit, bitkiler tarafından alınabilir değerlerdedir.

Whatsapp Bilgi & Sipariş Hattı
 • Ürün Adı: : Black Diamond Toprak Düzenleyici / Sıvı Haldeki Hulmik Asit

  Ürün İçeriği: İçeriğinde %5 oranında organik madde, %1 oranında suda çözünür potasyumoksit, %12 oranında Humik&Fulvik Asit, 8-10 seviyesinde pH bulunur.

  Leonardit denilen organik materyal toprağın bitki artıklarının bin yıl gibi süreçler içerisinde ayrışma ve değişime uğramalarından sonra meydana gelen değerli bir materyalden üretilmekte ve fülvik asit ihtiva etmektedir. Tamamen doğaldır, bitkilerin gelişimini düzenlemek için kullanılır. Bitkinin alımının mümkün olduğu ölçüde fulvik asit ve hümik asit içerir.  

  Ürünün Faydaları: Leonardit kaynaklı humik asit besin selatlamak için idealdir. Bitkinin emilimini kolay şekilde yapacağı besin elementlerini toprak üzerinden ulaştırır. Topraktan gelen besinin bitki tarafından emilimi aşamasında bitki az enerji harcar ve bu az enerji harcama durumu fotosentez hızında bir değişikliğe neden olmaz.

  Besin selatlaması aşamasında kılcal kök oluşumunda aktif olarak etkendir. Bitkinin sağlıklı yaşam süreci en çok da lateral köklerden kaynaklanır.

  Ürünün Kullanım Şekli: 1:1000 oranında seyreltilmelidir.

  Ürün İle İlgili Özel Notlar:

  Kaynak olarak Leonardit üzerinden elde eidlmiş olan humik asitlerin pH oranı yüksektir. Bu durum ürünün kullanılması konusunda endişe yarattığı bilinmektedir ancak saha uygulamalarında 1:1000 oranında seyrelmekte olan bu ürün büyük pH değişimine neden olmamaktadır ve bitki her daim kendi pH seviyesini sabit tutacaktır.

   
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Satıcıya soru sorabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız

  Üye Girişi

Benzer Ürünler
Ncalphos SIVI NP GÜBRE ÇÖZELTİSİ 25 KG
140,00 TL
Ncalphos SIVI NP GÜBRE ÇÖZELTİSİ :Toprak da organik maddeyi artırır. Biyolojik aktiviteyi artırır.Toprakta kaymak tabakası oluşumunu engeller. NCALPHOS sıvı gübre içeriğindeki besin oranları, bitkilerin bünyesinde bulunan besin oranlarının yoğunlaştırılmış halidir.Verim ve kaliteyi artırır.Bitkiler de köklenmeyi teşvik eder. Min. sipariş adedi : 1
Bor Çinko Mikro Besin Maddeleri Karışımı Gübre 1 KG
15,00 TL
Bor Çinko Mikro Besin Maddeleri Karışımı Gübre :Bor ve çinkonun toprakta bitkiler tarafından alınabilir miktarlarını kontrol eden temel faktörlerin başında, toprak reaksiyonu (pH) ve kireçleme, gübreleme gibi tarımsal pratikler gelmektedir.Toprak reaksiyonu B ve Zn’nin alınabilir miktarlarını etkilediği gibi, bu besin maddelerinin toprakta bulunuş formlarını da etkilemektedir. Min. sipariş adedi : 1
Magnezyum Sülfat Toz Gübre 25 KG
55,00 TL
Magnezyum Sülfat Toz Gübre :Magnezyum sülfat (epsom tuzu - İngiliz tuzu ), magnezyum mineralinin suda eriyebilen halidir. Tabiatta kizerit denilen hidratlı bileşiği mineral olarak bulunur. Min. sipariş adedi : 1
EKOVİT NPK GÜBRESİ 18.18.18
20,00 TL
Sezon boyu duzenli kullanabiceginiz yaprak gubresidir. Bu formulasyonda
* AZOT ( YESIL GELISIM)
* POTASYUM ( MEYVE VE GOVDE GELISIM )
* FOSFOR (CICEK OLUSUM)
hedeflenmistir. Organik sıvı ve toz gubreler ile karistirilip uygulanabilir.
Hobi yetiştiriciliği yapanlar icinde ideal urundur. 2,5Lt suya 1 cay kasini ilave edilerek sulasa yapılan saksi bitkilerinin yada hobi bahce bitkilerinin ihtiyac duydugu besini karsilayacaktir.
Min. sipariş adedi : 1
Manganomin Mangan Tuzu 1 Kg
28,50 TL
Manganomin Mangan Tuzu:İçerdiği % 25 lik mangan sayesinde bitkinin vazgeçilmez ürünlerindendir.Mangan noksanlığı daha çok bitkinin genç yapraklarında damar arlarında beneklenmeler halinde görülür.Mangan takviyesi yapılmaması yapraklarda ölümlere kadar sebebiyet verebilir.Mangan sayesinde en ince yaprak damarları yeşil renkte kalabilir.
Min. sipariş adedi : 1
Golden Rod Sıvı Gübre 20 Lt.(HUBUBAT)
300,00 TL
Golden Rod Sıvı Gübre 20 Lt.(HUBUBAT):Tüm tarla bitkilerinin üretiminde kullanılmak amacıyla üretilmiştir.İçeriğindeki yüksek Çinko (Zn) ile Demir (Fe), Bakır (Cu) ve Molibden (Mo) gövde ve dal oluşumunu arttırır. Kardeşlenme ve sapa kalkma döneminde kullanıldığı zaman bitkiyi güçlendirir. Bitkide karbonhidrat oluşumu ile başak ve tane kalitesini arttırır. Min. sipariş adedi : 1
TAKİPTE KALIN

https://www.tarimspot.com/

Alirken Kazan, Satarken Kazantarimspot.com © 2011 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır