BİOCAN NK + ME

16,00 TL
Alıcı Ödemeli
Son 75 Adet
Ücretsiz kargo

SATICI ÜRÜN BİLGİSİ

 • Ürün Adı: : Biocan NK + ME

  Ürün İçeriği: Biocan içeriği oluşturulurken bitkilerin ihtiyaç duyduğu makro ve mikro besin elementleri en yüksek seviyede alması hedeflenmiştir. İçeriğinde bulunan potasyum ve mikro elementler gerek damla sulama gerekse yaprak uygulama şeklinde ihtiyaç duyduğu seviyede karşılamasına yetecek düzeydedir.

  Üründe bulunduğu garanti edilen içerik dağılımı şu şekildedir;

  Toplam organik madde %20 oranında, Toplam Azot %4 oranında, Organik Azot %0.3 oranında, Üre Azot %2,5 oranında, Nitrat Azot %1.2 oranında, Potasyumoksit(K2O) %6 oranında, Bor(B) %0.03 oranında, Demir(Fe) %0.6 oranında, Mangan(Mn) %0.2 oranında, Çinko(Zn) %0.3 oranında, pH 4-6 seviyesindedir.   

  Ürünün Faydaları: Nk ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilmiş bir ürün olup, bitkinin dikim aşamasından hasat dönemine kadar geçen sürede her aşamada kullanılması mümkündür. İçeriğinde bulunan Azot(N) dalların sağlıklı bir yapıda oluşmasını sağlar ve yaprak oluşumuna katkıda bulunur. Bitkinin yeşil kalması ve sağlıklı bir bitki olabilmesi için içeriğindeki iz elementler yardımcıdır. Bitkinin bünyesinde bulunan kuru madde miktarının artması sayesinde kaliteli, sağlıklı, zararlılardan etkilenmeyen yüksek ürün elde etme imkânını verir.

  Bitkisel hormonlardan olan İndol Asetik Asit(İAA) ve Giberellik Adit (GA3) hormonların etkisini arttırır ve bu sayede meristematik dokuların büyümesi teşvik edilmiş olur. Bitkilerin su düzeyini ayarlamak ve stomaların regülasyonunu sağlamak açısından yararlı bir üründür. Bitkiden verim elde edebilmenin bir yolu olarak hızlı ve bodur gelişime yöneldiği ilk gelişim dönemlerinde etkilidir.

  Ürünün Kullanım Şekli:

  Sebzelerde kullanımında oran 100 ml/da, meyve ağaçlarında kullanımında oran 150 ml/100 lt su, pamukta kullanımında 150 ml/da, ayçiçeğinde kullanımı halinde 150 ml/da, üzümde kullanıldığında 150 ml/100 lt su şeklinde önerilen dozajda uygulanmalıdır.

  Ürün İle İlgili Özel Notlar: Tescil No:3924

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Satıcıya soru sorabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız

  Üye Girişi

Benzer Ürünler
TIMSEN
32,00 TL
Min. sipariş adedi : 1
DENİZ YOSUNU
600,00 TL
Min. sipariş adedi : 1
Dr (Solucan Gübre ) - 1ton
1.700,00 TL
Min. sipariş adedi : 1
Fullamino Amino Asitli Sıvı Organik Gübre
28,00 TL
Min. sipariş adedi : 1
TAKİPTE KALIN

https://www.tarimspot.com/tarimspot.com © 2011 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır